Шляхівська ЗОШ І - ІІ ступенів Кегичівського району
Субота, 23.06.2018, 13:19
Меню сайту

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    База данних

    переможців Всеукраїнських учнівських  олімпіад  з базових дисциплін

    у 2015/2016 навчальному році

     Прізвище, ім’я по батькові учасника

    Клас

    Предмет

    Місце

    Вчитель

    Категорія

    Рогач Ілля Вікторович

    8

    Географія

    ІІІ

    Рогач Т.П.

    Вища

    Приходько Даяна Юріївна

    8

    Російська мова та література

    ІІІ

    Лазаренко Т.І.

    І

    Приходько Даяна Юріївна

    8

    Математика

    ІІ

    Задорожня І.Ю.

    І

    Приходько Даяна Юріївна

    8

    Біологія

    ІІІ

    Рогач Т.П.

    Вища

    Рогач Ілля Вікторович

    8

    Біологія

    ІІІ

    Рогач Т.П.

    Вища

    Водоп’ян Олексій Сергійович

    8

    Хімія

    ІІ

    Рогач Т.П.

    Вища

    Рогач Ілля Вікторович

    8

    Хімія

    ІІ

    Рогач Т.П.

    Вища

    Савченко Микола Анатолійович

    9

    Трудове навчання

    ІІ

    Ромасько Р.В.

    Вища

    Поляков Олександр Михайлович

    9

    Трудове навчання

    ІІ

    Ромасько Р.В.

    Вища

     

     

    Довгопол Анастасія, учениця 9 класу - ІІІ місце у ІІ етапі захисту науково-дослідницьких робіт МАН на тему: Вплив погодно-кліматичних умов на врожайність основних зернових культур на прикладі місцевого ФГ "Паритет А".

    База данних

    переможців Всеукраїнських учнівських  олімпіад  з базових дисциплін

    у 2014/2015 навчальному році

     

    Прізвище, ім’я по батькові учасника

    Клас

    Предмет

    Місце

    Вчитель

    Категорія

    Довгопол Анастасія Олексіївна

    9

    Фізика

    ІІІ

    Задорожня І.Ю.

    І

    Довгопол Анастасія Олексіївна

    9

    Географія

    ІІІ

    Рогач Т.П.

    Вища

    Приходько Даяна Юріївна

    7

    Українська  мова та література

    ІІІ

    Бондаренко Г.І.

    І

    Приходько Даяна Юріївна

    7

    Математика

    ІІІ

    Задорожня І.Ю.

    І

    Орлов Василь Васильович

    9

    Біологія

    ІІ

    Рогач Т.П.

    Вища

    Орлов Василь Васильович

    9

    Історія

    ІІІ

    Ромасько К.О.

    І

    Марковський Денис Віталійович

    9

    Правознавство

    ІІІ

    Ромасько К.О.

    І

    Всього переможців: 7 учнів